Matthijn Buwalda – Sterrenhemel

Donderdag 13 maart 2025, 20:00 - 22:30 uur

Houten, Theater aan de Slinger

Matthijn Buwalda – Sterrenhemel

Houten, Theater aan de Slinger, donderdag 13 maart 2025, 20:00 - 22:30 uur

Reacties van bezoekers

Arie En Trudy
Wat een mooie avond, genoten. Mooie muziek en pakkende liedjes Helemaal top???? mijn hoofd en hart zitten er nog vol mee, heerlijk
Annet
Leuke anekdotes, humor, prachtige muziek, teksten met een lach en een traan, Genoten!
Kirsten
Avond resoneert nog na, wat een echtheid, humor en professionaliteit hebben jullie laten zien. Bedankt
Annemieke
Fantastische avond
Mario Keij
Geweldige voorstelling met leuke anekdotes
Giti
Zoals altijd. Geweldig. Inclusief muzikanten.

Info

Met een fonkelnieuw programma staat Matthijn vanaf komend najaar weer in de theaters! Samen met zijn band, zijn nieuwe album ‘Sterrenhemel’, een paar geliefde oude liedjes en zijn verhalen trekt hij het land in.

‘Sterrenhemel’ is een lichtgevende, muzikale reis. Tussen de liedjes door mijmert Matthijn hardop over het alledaagse leven en alles wat dat zo bijzonder maakt. Ontwapenend, grappig, soms ontroerend, maar ook schaamteloos hoopvol. Want onder de sterrenhemel vindt Matthijn de moed om steeds vaker omhoog te kijken.

Kom een avond naar het theater en geniet samen met Matthijn en zijn band van dit prachtige nieuwe programma.

De voorgaande theatertour werd gewaardeerd met het cijfer 9,6.

Enkele reacties van bezoekers:

“Het was fantastisch! Een mooi opgebouwd verhaal, prachtige liedjes, goede humor en mooie doordenkers.”

“Het was alweer een geweldige voorstelling. Ik weet niet hoe Matthijn het voor elkaar krijgt iedere keer weer een gevoelige snaar te raken én tegelijk me zo laat lachen. Maar ik heb wel een vermoeden waar dat talent vandaan komt. Heel erg genoten!”

“Wat een bijzonder mooie avond! Ontzettend bemoedigend en heel veel was precies wat wij nodig hadden op dat moment! ❤️”