Kerst met Sela - Vrede

Dinsdag 20 december 2016, 20:00 - 22:30 uur

Gorinchem, Grote Kerk

Kerst met Sela - Vrede

Gorinchem, Grote Kerk, dinsdag 20 december 2016, 20:00 - 22:30 uur

Reacties van bezoekers

Hanneke
Zo mooi!!
Marcel
Weer een hele fijne avond zoals altijd, maar .... wat kritisch feedback. Wil je een goede zitplaats hebben om het goed te kunnen zien moet je wel heel vroeg komen, wat niet iedereen lukt. Waarom geen genummerde zitplaatsen maken? De grote pilaren in de kerk nemen heel zicht weg en er zijn te weinig televisies om achter in kerk goed te kunnen zien en goed mee te kunnen zingen. Programma zelf was prima. Zanggroep was een hele goede aanvulling op het geheel.
Marleen
Een prachtig concert...een zegen om naar te luisteren en mee te mogen zingen tot eer van Jezus Christus de zoon van God. God zorgt voor ons in deze (moeilijke) wereld!
Remon
Heb geen idee hoe het was ben niet geweest.
Tatiana En Wilma
Adembenemend! Van begin tot eind
Dikkie
Prachtige avond enorm genoten.
Valerie
Mijn man en kinderen hebben genoten! Ze vonden het erg mooi. Voor de kinderen was het de eerste keer. We hadden graag als gezin gegaan, helaas ben ik geveld door griep en moest ik verstek laten gaan. Jammer, jammer. Volgende keer beter!
Annelies
Heel erg mooi. Enorm genoten.
Annie
Mooi, maar van dans bij de liederen houden we niet zo. ondanks dat we laat waren , hadden wij een goede zitplats en konden er nog bij.
Pieter
Mooie mix tussen bekende en (voor sommigen) minder bekende liederen.
Rian
Geweldig genoten van een prachtig concert. Mooie luisternummers, maar ook heerlijk meegezongen met de prachtige kerstliederen.
Anneke
Het was weer een mooie avond Bedankt
Elise
Hele mooie avond! Goede afwisseling van traditionele en moderne liederen, ook de entourage was erg mooi.
Frans De Bruin
Heerlijk, genieten, prima mix tussen bekende en nieuwe liederen, op naar de volgende keer
Rijny
Een indrukwekkend concert, was prachtig
Anita
Geweldig genoten! Bedankt voor weer zo'n mooie avond! P.S. Ik zou ook graag dat mooie gedicht/gebed willen hebben. ( laat mij hoop brengen waar wensen wanhopen enz.)
Eline En Robin
Onwijs mooi, echt genoten!!
Katinka
Fijne voorbereiding op de kerst. Zo mooi! Genoten van het samen zingen en luisteren.
Annemiek
Heel mooi! Was genieten
Nellie Hobo
Prachtig, heb van deze avond genoten. Het Lied : Geef vrede , was zeer waardevol ,gezien de ellende van deze wereld.

Info

Onrust in de wereld. Onrust om ons heen. In onszelf… Met Kerst willen we uitzien naar vrede. Samen in stilte de fluistering horen van hem die zegt: Ik ben met je, al de dagen van je leven.

Vier de geboorte van de Vredevorst met ons mee!

Sela zingt tijdens de kerstconcerten diverse algemeen bekende en eigen kerstliederen, waaronder een aantal nieuw geschreven. De tour is korter dan met pasen. Het advies is om niet te lang te wachten met reserveren.

Video playlist


Geen toegang voor Website > Vacatures & kopje TrueTickets (e//FM)