Reacties van bezoekers
Heerlijk, de liederen van de nieuwe cd met elkaar zingen.nieuwe zangeressen doen het goed, hen voorstellen (of iedereen) was leuk geweest. Locatie prima, kerk past bij deze liederen. Eer aan de God van het leven!
Geweldig mooi. We hebben weer genoten!
We hebben erg genoten. Via Dolorosa vinden we ook mooi. Gods zegen..
Geweldig mooi en hartverwarmend! Ga hier nog lang van nagenieten????
Prachtig concert gevarieerd met zang en declaratie,goed om stil te staan rondom pasen ,genoten .
Was een mooie avond op weg naar Pasen.
Super mooi!! bedankt voor deze geweldige avond die jullie ons gegeven hebben!
Mooi programma. We hebben genoten van de mooie zang en muziek. We kunnen hier weer lang van nagenieten.
We hebben genoten van een indrukwekkende belevenis...dicht bij God!
Wat hebben we genoten. Mooie voorbereiding op de Pasen. Alle glorie aan God
Ik dacht naar een luisteravond te gaan, maar het werd een indrukwekkende belevenis in die prachtige oude kerk die propvol zat!
Het was geweldig , hele mooie liederen, goede voorbereiding op weg naar Pasen, deze dames kunnen heel mooi zingen.
We hebben weer enorm genoten. Gods zegen.
We hebben weer genoten van se liederen, de muziek en het meezit gen. Alles tot eer van onze opgestane Heiland
Mooi sfeervol warm
Genoten, verwonderd, dankbaar, prachtig!! Meiden wat kunnen jullie ook mooi zingen!!!
Fantastisch mooi concert! Indrukwekkende stilte! Heerlijk gezongen!!Dank God!
Heel mooie avond weer! Genoten! Prachtige stemmen, mooie akoestiek.
Prachtige avond! Mooie liederen en mooie muziek (trombone, cello etc) Ik mis Kinga maar de twee nieuwe dames doen het erg goed. :)
Info
God van leven, eeuwig leven,
in de nood bent U nabij.
Jezus, leven van mijn leven,
mijn verlosser leeft in mij.
Het feest van Pasen is voor Sela een hoogtepunt in het jaar. Niets is mooier dan met elkaar bewust stilstaan bij de opstanding van de Zoon van God. Samen gedenken, samen verwonderen bij het lege graf en het samen uitzingen van vreugde bij het nieuwe leven in Jezus Christus.
Ook dit jaar vieren we de paasconcerten zoals vaste bezoekers dit gewend zijn met mooie, bekende (paas)liederen, een minuut stilte en nieuwe Sela-liederen van het album God van leven. Sela wordt tijdens de concerten bijgestaan door violisten, hoornblazers en extra zangers.
Voor wie Sela niet kent, Sela schrijft nieuwe liederen voor de kerk. Tijdens de concerten van Sela worden deze liederen gezongen en enthousiaste muzikanten nemen deze ervaring vaak mee naar hun eigen gemeente. Gratis bladmuziek is voor iedereen verkrijgbaar via www.sela.nl/liederen. Het is mogelijk om Vriend van Sela te worden en deze missie te steunen.
Geweldig, was de eerste keer. Erg genoten.