Reacties van bezoekers
Prachtig programma. Ontroerend. Kinga is zo puur en echt. En kwetsbaar ook. Daardoor raakte het mij echt! Komt echt binnen.
Geweldig. Ontroerend, emotioneel. Vanaf begin tot het eind geraakt. Doorleefd
Kinga wat heb je ons vanavond gegrepen met je stem, de liederen, de verhalen en getuigenissen. Dankjewel!
Lieve Kinga, je inspireert ons telkens weer en brengt ons met je liedjes en woorden dichtbij God en bij onszelf. Wat een prachtige eyeopener over de blik van Jezus na Petrus' drie keer: "ik ken Hem niet". Onvoorwaardelijke liefde... We hopen je gauw weer te mogen beluisteren!
Wat bijzonder indrukwekkend lieve Kinga hoe jij getuigd dwars door alles heen, het was ontroerend, puur, en zo mooi je raakte ons allen diep in ons hart!!
Wat was het een ontroerende,mooie avond. Zo bijzonder. Het heeft ons geraakt....het verhaal, de muziek en de teksten van de liedjes. Fijn dat we erbij waren. Dank aan God. Maar onze dank gaat ook naar Kinga en muzikanten.
Prachtig ingetogen. De hele zal was muisstil. Dat zegt al genoeg. Van begin tot het eind geboeid door je mooie stem, verhalen en liedjes. Ook een groot compliment voor de muzikanten. Dit smaakt naar meer!
Zo kwetsbaar als je was Het was heel intiem om dit samen met jou te mogen beleven, geen applaus , dat had afbreuk gedaan aan je optreden, mooi om te zien hoe Groot God zich laat zien door jou heen, prachtig!! Dank je wel voor deze onvergetelijke avond
Emotioneel.heel mooi
Kwetsbaar, getuigend en vol kracht Gods nabijheid vertellen in prachtige liederen. Sterkte en Gods nabijheid Kinga
Emotioneel,aangrijpend,mooi, geen woorden voor.ontroerend. Hendriek Verhagen, Gerrit Tollenaar.
Een hele bijzonder indrukwekkende avond. Lieve Kinga, je gaf me licht en ruimte dwars door je moeite en tranen heen.
Prachtig, kwetsbaar, puur!
Ontroerend mooi...
Prachtige en Loepzuivere stem bedankt voor je mooie verbindende kracht Kinga
Super, ontroerend en geraakt. Geweldige avond gehad.
Indrukwekkend en mooie avond. Kinga is een pracht mens
Inspirerende uitleg van het verhaal van Petrus, ontroerend, muzikaal geweldig Kinga en prachtige samenwerking met de andere musici!
Prachtig, ontroerend en vreselijk mooi, en het verhaal van Petrus werd zó mooi verteld door Kinga! ... Adembenemend mooi...
Info
Kinga Bán zal in haar nieuwe programma Petrus bezingen, een van haar favoriete bijbelfiguren. Met nieuwe liedjes die een inkijkje geven in de Petrus die Kinga heeft leren kennen. Laat je daarnaast opnieuw verrassen door bekende liederen als "Wat hou ik van uw huis", "Vandaag" en "Ik zal er zijn", die Kinga in het licht van Petrus zal laten schijnen.
Tijdens dit concert toont Kinga haar persoonlijke kijk op de discipel waarop Jezus zijn kerk heeft gebouwd. De man die we onder meer kennen van zijn uitspraak "U weet toch dat ik van u hou?" Hoeveel lijken wij eigenlijk op hem?
Kinga vertelt: "Ik herken me in de emotionele kant van Petrus, waarin hij laat zien dat hij ook gewoon mens is. Net als ik, met ups en downs."
Het concert kent geen pauze, de verwachte eindtijd is ca. 21.30 uur.
Lieve Kinga, je had het over het veranderen van de wereld en dat je dat nooit alleen zou kunnen. Maar jij bent degene (geweest) die God heeft gebruikt om mijn wereld te veranderen, dankjewel vanuit het diepst van mijn hart hiervoor. Het was een avond om nooit te vergeten en ik hoop dat je nog heel lang vele harten mag raken met je prachtige stem, liedjes en verhalen.