Reacties van bezoekers
Een geweldige avond erg genoten
Genoten!
Wat een feest het was super erg genoten kerstfeest is begonnen
Heerlijke avond gehad! Veel zegen in het vervolg!
Prachtig!!!!
Prachtig, heel mooi. Zeker ook met de harp erbij!
Wat een feest!
Enorm genoten...alle eer aan God!
Wij vonden het een heel mooi, intiem en sfeervol concert. Prachtig gezongen en gespeeld en op de juiste momenten een woord of gebed. Het was echt een feest van aanbidding en lofprijzing!
Prachtige avond!
Een stukje hemel op aarde in een wereld die steeds donkerder schijnt te worden. Wat een bemoediging om met zoveel mensen te zingen en te belijden dat we een Levende God hebben die Zelf als Redder naar deze aarde kwam! Wat hebben jullie prachtige talenten!
Mooie avond en prachtig om te zien hoe alle leden van Sela op elkaar afgestemd zijn.
Ontzettend genoten van deze prachtige avond
Heerlijk samen gezongen met Sela! Alle eer aan Hem! Genoten van nieuwe liederen en de bekende kerstliederen! :)
Prachtig. Prachtig. Prachtig.
Prachtige en bemoedigende avond.
GEWELDIG...opgeladen door de liederen en het zingen.Zingen is mijn beste medicijn.Zeker deze zomer na ernstige ziekte....GENOTEN
Een mooie avond, en voorbereiding op het komende kerstfeest!
Sfeervolle avond. Genoten van prima getimede programma. Harp was een welkome aanvulling.Prima opstapje voor gezegende kerstdagen.
Info
O kindeke klein, o kindeke teer!
Uit hoge hemel daalt Gij neer;
verlaat uw Vaders heerlijk huis,
wordt arm en hulploos, draagt een kruis.
O kindeke klein, o kindeke teer!
Dit prachtige lied wordt al eeuwen gezongen. A capella in huiskamers, tijdens concerten in een bewerking van Johann Sebastian Bach of tijdens de dienst in een al even oude kerk. Het is zo'n kerstlied dat ons iets wonderlijks te zeggen heeft.
Teer, kwetsbaar, hulpbehoevend. Jezus kwam ter wereld, even kwetsbaar als wij. Hij kreeg geen koninklijke ontvangst in veiligheid en weelde. Gezonden door zijn Vader en liefdevol verzorgd door Jozef en Maria ging Jezus ons voor. Van teer in een kribbe naar teer en kwetsbaar aan het kruis.
De 'Kerst met Sela'-concerten staan dit jaar in het teken van kwetsbaarheid. We gedenken de komst van Jezus met prachtig oude liederen zoals het lied hierboven. Mirjam, Sela's nieuwe zangeres, is erbij en muzikaal wordt een harp aan Sela toegevoegd. De klank past mooi bij het thema.
Het is een fantastische avond geweest. Heerlijk om met de bekende oude kerstliederen te zingen.