Updated Rikkert Zuiderveld on friday 14 december 2018 in Roden - truetickets.nl

Rikkert scheurt het jaar door (oudejaarsconference)

Roden, Theater de Winsinghhof, friday 14 december 2018, 8:15 - 9:45 p.m.

Dit event is voorbij. Kijk in de agenda van Rikkert Zuiderveld voor nieuwe data.

Visitor reviews

Gerry
Gezellige avond, Rikkert sterk in taal en poëzie! Elly onmisbaar, sterk en speels. Muzikaal mooie liedjes, mooie ondersteuning van Jan Borger. Veel succes met de komende avonden. Mag het een mooie opgaande lijn laten zien waar iedereen van kan genieten!
Fransje
Dit was de 2e avond, mooie opmaat naar goed, beter best. . Doordachte en doorleefde teksten en liedjes. Mooie begeleiding. Rikkert verdient een groter podium en een dijk van een regisseur.
Klaas
Fantastische avond waarbij hij vanuit Christelijke blikpunt met humor, veel scherpe diepzinnigheid de maatschappij en daarbij onszelf natuurlijk een spiegel voorhoudt. Een echte aanrader. Tovenaar met teksten, woorden cultuur.
JJ&G
Erg leuk. Genieten. Scherpe teksten. Prachtige liedjes. Actueel. We hebben vast nog veel grappen gemist.
Wilma
Was met een vriendin en wij hebben genoten! Van de teksten en de liedjes, vaak grappig maar ook (h)eerlijk kritisch en ruimte om zelf in/aan te vullen/te herkennen. Ontroerend vond ik o.a. het lied n.a.v. die foto van 30 jaar geleden van de ene man voor een tank op Het Plein van de Hemelse Vrede (en de man die in de tank zat....). Elly ook aanwezig en heerlijk luchtig even aantal karikaturen vertolkend, werd genoemd als: "....zij zal ongetwijfeld overlijden aan een overdosis empathie...": Haha, dat werd door de zaal herkend! Mooie avond, dankjewel!

Info

Rikkert fileert het nieuws van 2018 door het jaar af te sluiten met een serie oudejaarsconferences, met liedjes, poëzie en cabaret. Met muzikale begeleiding van Jan Borger.

In de voorstelling 'Rikkert scheurt het jaar door' blikt hij op eigen wijze terug op het jaar 2018 door middel van liedjes, prikkelende sonnetten, scherpe humor en ontroerende teksten. Een spiksplinternieuw solo-programma waarvan de inhoud nog bepaald gaat worden door het nieuws van morgen en de stofwolken van gisteren. Wie de conference van 2017 'Rikkert wringt het jaar uit', heeft gezien, zal beamen: zorg dat je er bij bent!

Enkele reacties van bezoekers in 2017:

Een avond om regelmatig aan terug te denken. Rikkert bezit de gave van het woord en weet dit humorvol en ontroerend in te zetten! - Pieter

Rikkert heeft het weer voor elkaar. Een programma met een vrolijke noot en een gevoelige snaar. Mooie sonetten en liedjes. Elk onderwerp, hoe vrolijk of moeilijk ook, worden met de nodige humor gebracht. Rikkert is een goochelaar met woorden. Hopelijk volgend jaar weer! - Laura

Video playlist


Dates and locations

Uitgelicht

Trinity Wereldwijs

Yes!!... het is weer zover. Trinity Wereldwijs gaat rondom de herfstvakantie weer op tour. Met een gloednieuw album vol te gekke liedjes rijden ze in hun grote, gele schoolbus door Nederland. Ook bij jou in de buurt – mis het niet!

Zie ook

Geen toegang voor Website > Vacatures & kopje TrueTickets (e//FM)