Reacties van bezoekers
Ik vond het prachtig! Vorig jaar stoorde ik me een heel klein beetje aan de zangeres (ze zong gespannen, kelig), maar dit keer was dat helemaal niet aan de orde. Heeeeerlijk meezingen met de bekende liederen, een sympathieke presentatie van nieuwe liederen (ook erg mooi). Ik heb genoten en kijk ontzettend uit naar de nieuwe cd.
Mooie avond gehad. Zie uit naar de nieuwe cd. Nieuwe liederen gehoord die je raken. Ga met Gods zegen verder Sela!
Ik vond het heel leuk! Genoten van de muziek en goede interactie. Ik vond alle nieuwe liederen mooi, de mooiste vond ik die over genezing, dat ook als God niet ingrijpt Hij erbij is. Dat zou echt een mooie aanvulling zijn.
Het was weer super! Mijn moeder voor het eerst meegenomen, ze wil nog een keer! ????
Het was een fijne avond! Met mooie oudere en nieuwe liederen!
Weer een super avond!
Geweldig concert. Genoten van het luisteren naar de mooie liederen. Heerlijk samen gezongen.
Het was weer geweldig.. vooral de nieuwe liederen. Bijzonder dat sommige liederen je gelijk pakken en gevoel hebt of je deze al veel vaker hebt gezongen. Zingt gelijk lekker mee. Zo benieuwd welke liederen we gaan horen op een toekomstige cd ????????
Was weer een geweldige avond en prachtige nieuwe liederen ter eer van onze Heiland en Heer.
In paar woorden geweldige avond! God van leven ..geweldig En nieuwe lied bij schilderij van Rembrandt de verloren zoon. Anneke heb je ook die handen gezien? Vader en moeder hand op de verloren zoon?
Het was weer een prachtige avond. Mooie nieuwe liederen, vooral Welkom thuis! Wij verheugen ons erop straks naar jullie nieuwe album te kunnen luisteren!
Super mooi .mooie teksten.mooie rustige liederen
Net zoals de andere concerten was het weer supwr
Genoten.Wat heerlijk dat er een band als Sela is. Bedankt allemaal.
Hele fijne avond gehad! Mooie nieuwe liederen!
Prachtige nieuwe liederen! Kan haast niet wachten op de nieuwe cd. En wauw die Gloria canon!
Een geweldige avond. Genoten van het luisteren naar mooie luisterliedjes. Heerlijk gezongen. En alles tot eer van onze God. Hij gaat mee. Want Hij heeft ons beloofd...." IK ZAL ER ZIJN."
Zo bijzonder mooi.... daar waar onenigheden zijn in kerken en geloven. Zongen we "breng ons samen" hoe bijzonder is dat. Het verwarmd je hart zo'n avond
Wat een hele mooie en bijzondere avond was het.. Met prachtige nieuwe en bekende liederen! En samen zingen tot Zijn eer! Weet dat er ook voor jullie gebeden wordt..
Info
Sela speelt in de komende tijd in dorpskerken overal in het land. Deze concerten staan in het teken van zingen, heerlijk luisteren én kennismaken met nieuwe liederen die in de komende maanden door Sela worden geschreven. Het is elk concert weer bijzonder om, ongeacht uit welke kerk je komt, in eenheid God alle eer toe te kunnen zingen.
Naast overbekende liederen leren we dus nieuwe liederen aan. De missie van Sela is het 'schrijven van liederen voor de kerk'. Voordat een lied wordt opgenomen op cd, is het belangrijk om te kijken of het lied ook echt geschikt is voor samenzang. Met het bezoeken van de Dorpskerkentour draag je dus ook nog een steentje bij aan de nieuwe Sela-cd die D.V. begin september verschijnt.
Aarzel niet wanneer je wil reserveren, de concerten zijn meestal snel uitverkocht.
Het was een prachtige avond....mooie (nieuwe) liederen!!!!