Reacties van bezoekers
Wat fijn om weer met elkaar te zingen. Geen kerkmuren maar liefde en genade. Zulke mooie muziek en teksten. We hebben enorm genoten.
Het was een troostvolle avond. Hoop voor de toekomst. Mooie liederen en zeker de nieuwe: missen.
Het was heerlijk om zo met elkaar te zingen. Ik vind jullie muzikaal zo geweldig en goed op elkaar ingespeeld. Daar kan ik heel erg van genieten
Mooi, groots en vol van liefde en aanbidding
Fantastisch, heerlijk om met elkaar deze mooie liederen te zingen en te luisteren naar mooie muziek.
Het was een prachtig concert. Ik heb genoten van de mooie liederen, de aanbidding, het samen zingen. Hij geeft een toekomst vol van hoop!
Info
U geeft een toekomst vol van hoop;
Dat heeft U aan ons beloofd.
Niemand anders, U alleen,
Leidt ons door dit leven heen.
Eindelijk weer echt samen zingen… Om de kans hierop zo groot mogelijk te maken organiseert Sela een uitgebreide tour in de maanden mei, juni, september en oktober. Zoveel mogelijk kerken in dorpen en steden, zoveel mogelijk kans op hoopvolle (meezing)concerten.
Het thema van deze Sela-concerten is ‘Een toekomst vol van hoop’ en natuurlijk staat dit lied - net als veel andere geliefde Sela-liederen - op het programma. De concerten worden ook gebruikt om reacties bij nieuwe liederen te horen voor het volgende album dat in november wordt opgenomen.
Mooi, vreugdevol, fijne aanbidding, mooie liederen.