Reacties van bezoekers
Erg mooi programma. Mooie opbouw. Zowel meezingers als luisteren. Voor herhaling vatbaar!
Mijn mooiste concert van Sela tot nu toe. Wat een energie en muzikaliteit, pure klasse.
Geweldig mooi concert gisteravond in ern prachtige kerk. Hele mooie liederen en ook prachtig de kleuren en motieven die geprojecteerd werden op het plafond. Erg genoten maar ook heel dubbel ivm overlijden van iemand die mee zou gaan.
Met zoveel mensen midden in Rotterdam God groot maken! Het was zo geweldig mooi! Alle eer aan Hem!
Prachtige avond gehad! Genoten van de samenzang, maar ook van het luisteren. De liederen raken me telkens weer, zo mooi om zo met elkaar te zingen!
Hele mooie avond!
Prachtconcert , het samenzang , de opbouw van de liederen en een indrukwekkende minuut stilte , een prachtige start om de pasen mee in te gaan.
Mooi programma van oude en nieuwe liederen op weg naar Goede Vrijdag en Pasen. Heerlijke samenzang en ook verstilling. Fijn dat de band in vernieuwde samenstelling nog steeds als mooie eenheid klinkt. Heb ervan genoten. Raakt alle emoties van het Paasevangelie.
Prachtige avond! Fijne manier om in alle rust stil te staan bij zijn lijden en opstanding. Ontroerd, geraakt, bemoedigd en verheugd!
Een mooi en wisselend programma. Prachtige liedjes
We hebben weer genoten! Ook van de nieuwe muzikanten! God is goed!
Echt zo'n mooie avond..stilstaan bij wat Jezus voor ons heeft gedaan... stil..ingetogen en uitbundig gevierd. Wat een talent en prachtige teksten, muziek..zang..instrumenten. we hebben weer enorm genoten.
Heerlijk concert. Veel samenzang met een heerlijk grote gemeente. SELA is ondanks alle verandering echt SELA gebleven. Enorm veel waardering hiervoor. Qua inhoud heb ik echt genoten van het toeleven naar Pasen door middel van de muziek.
Mooi afwisselend programma. Ook heel fijne samenzang onderdelen. Mooie akoestiek en belichting in de kerk.
Een prachtige avond. Al een kleinbeetje hemel op aarde.
Het was PRACHTIG!!
Geweldig concert, ben echt geraakt
Prachtige avond! Lof het Lam!
Het was prachtig. Zo ontroerend en byzonder om met zovelen compleet stil te zijn, te luisteren en meezingen. Wij zijn onder de indruk. Ook de organisatie was fijn geregeld zodat het ook prima met een rolstoel begaanbaar was.
Info
Droeg een mens ooit zoveel lijden,
zag een ziel ooit zo’n verdriet?
Smalend spotte elke vijand,
angstig vluchtte elke vriend.
Sela start half februari 2023 met een nieuwe reeks paasconcerten. Het is voor het eerst in 3 jaar dat het weer mogelijk is om samen stil te staan bij het hoogtepunt in het kerkelijk jaar. Aan de reeks zijn plaatsen toegevoegd die de band niet vaak aandoet zoals Oudenbosch, Surhuisterveen, Dedemsvaart, Rouveen.
Tijdens de concerten ervaren we het donker en het licht met bekende Paasliederen en geliefde Sela-liederen. Op het programma staan onder andere de liederen Hard geslagen, vastgenageld, Opgestaan en U zij de glorie.
God Lof. Wat is het heerlijk om met zoveel mensen samen Gods majesteit en liefde te bezingen. Een voorproefje van de hemel.