Levenslust met Mirjam van der Vegt

Online, webinar, maandag 2 december 2024, 20:00 - 21:30 uur

Dit event is voorbij. Kijk in de agenda van Mirjam van der Vegt voor nieuwe data.

Info

Raak jij soms ook de sprankeling in je leven kwijt door dagelijkse drukte en verplichtingen? Je bent moe en verlangt naar meer energie, maar niet zomaar een energieboost - je wilt iets dat dieper gaat, dat blijvend is. Herkenbaar? Dan is dit webinar speciaal voor jou!

Mirjam van der Vegt neemt je in dit webinar mee op een inspirerende reis om je levenslust terug te vinden. Je leert hoe je de vergeten avonturen in het leven kunt herontdekken en hoe ze jouw dagen weer kunnen vullen met vreugde en betekenis. We verkennen thema’s als verbinding, spelen, rouwen, dankbaarheid en buiten zijn. Samen gaan we op zoek naar manieren om het vuur in jouw leven weer op te laten laaien.

Gratis toegang en welkomstgeschenk!

Word je donateur van Tearfund? Dan krijg je gratis toegang tot dit bijzondere webinar én ontvang je als welkomstgeschenk het gloednieuwe boek Levenslust (beschikbaar vanaf 16 november), geschreven door Mirjam van der Vegt, Esther Jongste en Sharon Numan.

Ontdek de sprankeling in jezelf! Meld je nu aan.

Waarom organiseert Tearfund dit webinar?

Tearfund gelooft in het herstellen van de vier relaties: met jezelf, je omgeving, God en de schepping. Dit webinar draagt bij aan het herstellen van de relatie met jezelf. Door te werken aan een betere basis ontvang je niet alleen meer rust en vreugde in je eigen leven, maar ben je ook beter in staat om er voor anderen te zijn. Zo help je mee om mensen op te laten staan uit armoede en onrecht, en draag je bij aan een rechtvaardigere wereld.

Laat deze kans niet aan je voorbijgaan. Het is tijd om jouw levenslust opnieuw aan te wakkeren!

Data & locaties

Zie ook

Uitgelicht

Matthijn Buwalda – De rest mag je hebben

Matthijn Buwalda keert terug naar de theaters met zijn gloednieuwe voorstelling: ‘De rest mag je hebben’. Een avond gevuld met liedjes van zijn nieuwe album, geliefde oude nummers en natuurlijk zijn verhalen. In ‘De rest mag je hebben’ zingt en vertelt Matthijn zich door het alledaagse leven, op zijn kenmerkende wijze. Een ode aan het onvermogen, aan vallen en opstaan, aan controle verliezen en aan zoeken naar waar het echt om gaat. Matthijn brengt een avond met een lach en een traan; ontwapenend, pretentieloos en, nog altijd, schaamteloos hoopvol. Kom een avond genieten van deze prachtige voorstelling in een theater bij jou in de buurt!
Geen toegang voor Website > Vacatures & kopje TrueTickets (e//FM)