Timzingt - Grijs

Woensdag 29 oktober 2025, 20:00 - 22:15 uur

Ede, De ReeHorst

Timzingt - Grijs

Ede, De ReeHorst, woensdag 29 oktober 2025, 20:00 - 22:15 uur

Reacties van bezoekers

Elizabeth
Vond het een hele goede avond waar humor en veel herkenning ( tieners) in zat. Maar ook stof tot nadenken. Hoe sta ik in deze wereld en wat is mijn pad? Kortom; zeer geslaagd!
Jan Christiaan
Fantastische avond gehad. Tim was weer in topvorm!
Beja
Het was een geweldig. Heb genoten
Hanneke Petri
Prachtig,prachtig! Wat een kunstenaar! Enorm genoten, ook van het schitterende decor en licht en geluid, klasse!
YvR
Zit heel knap in elkaar. Mooie inzet van muziek, beeld, licht en geluid.
Jolijn
Het was G-E-W-E-L-D-I-G!!! Wát een kunstenaar is Tim, ik heb gelachen, gehuild, het was prachtig. Ongelofelijk dat er zóveel in een voorstelling zit, en dat hij het in z'n ééntje doet, ik vind hem echt TOP!
Dorie
Enorm genoten, gelachen en de diepere lagen als spiegel laten binnenkomen.
Jolanda
Wat een geweldige show echt zoveel gelachen Zoveel herkenbare dingen van mijn jeugd wat hij weer naar boven haalt. Echt genoten
Leendert
Geweldige avond gehad door een scherpe show van hoog niveau, veel gelachen en een hele mooie storytelling met een heel herkenbaar schilderij op de achtergrond.
Laureen
Echt super veel gelachen, maar ook mooie boodschap meegekregen. Echt van genoten!
Rijk
Leuk, maar vond de boodschap te negatief. Had beter gekund en positiever. Meerdere shows van hem gezien, maar deze staat onderaan. De vraag die voor mij aan het eind overbleef is: wat wilde je bereiken met het allochtonen lied, en zo ook veel andere? Dus het was soms te ongemakkelijk. En heeft het Gods koninkrijk opgebouwd? Die beantwoord ik (en andere) niet met Ja.
Geeske
Prachtige voorstelling die je aan het denken zet. Mooie liedjes, hilarische momenten en veel herkenni g. We hebben genoten! Razend knap van Tim!

Info

Wat doe je als de wereld van zwart-wit langzaam vervaagt naar vijftig tinten grijs? In zijn zevende avondvullende cabaretprogramma neemt Timzingt zichzelf onder de loep.

Het uitvliegen van zijn dochter dwingt hem om terug te kijken: op zijn zwart-witte opvoeding, zijn eigen kleurrijke studententijd en de radicale idealen van toen. Hoeveel is ervan over? Is hij van uitgesproken naar kleurloos grijs gegaan? En waarom wil hij eigenlijk niet dat zijn dochter op kamers gaat? Heeft dat iets te maken met zijn eigen studententijd?

Met scherpe grappen, tedere liedjes en een nieuw relevant verhaal fileert Tim zijn generatie die ooit alles zeker wist, maar nu twijfelend in het midden bungelt. Is dat wijsheid die komt met de jaren? Is het zijn lot dat hij onherroepelijk grijs wordt? Of moet hij nog één keer radicaal kiezen?

Reacties op de vorige voorstelling

- Een prachtige voorstelling met veel humor, herkenning en een diepe boodschap.

- Het was een geweldige avond met humor en ook stof tot nadenken, bezinning. Geweldig hoe dat samen verweven was in tekst en lied.

- Fantastisch, herkenbaar, humor en filosofisch. Een geniale verwarrende combinatie!

Reserveer gelijk, want hoe eerder je boekt, hoe beter je plaats!

Geen toegang voor Website > Vacatures & kopje TrueTickets (e//FM)