LEV – Kleine sprankjes hoop

Vrijdag 14 november 2025, 20:00 - 22:00 uur

Middelburg, De Ontmoeting

LEV – Kleine sprankjes hoop

Middelburg, De Ontmoeting, vrijdag 14 november 2025, 20:00 - 22:00 uur

Reacties van bezoekers

Miriam
Prachtige avond! Genoten!
Jaap
Mooi, lekker meegezongen en geluisterd. Alle eer aan een creatieve en liefdevolle God.
Carla
Een mooie en inspirerende avond. Dank je wel en veel zegen met het overbrengen van kleine sprankjes hoop.
Mappy
Wat een concert vol van hoop. Enorm genoten en gevuld met Gods liefde. hoopvol naar huis
Jojanneke De Korte
Prachtige avond gehad in Middelburg. Gevuld met sprankjes hoop!????
Jan
Bijzonder mooie avond. Heel erg genoten
Peter
Prachtig concert van LEV, hele mooie bemoedigende liedjes en verhalen. De muziek was ook gaaf, piano en gitaarsolo!
Ankie
Heel mooi Zou nog mooier zijn of eigenlijk leuker Een paar extra bekende nummers te zingen Zodat we echt nog heerlijker, uit volle borst mee kunnen zingen
Mieke
Prachtige avond. Mooie liederen, goede muziek. We hebben genoten.
Marinka Den Broeder
Het was in 1 woord geweldig. Was samen met mn dochter. Haar eerste concert wat heeft ze genoten. Ze kon helemaal haar zelf wezen. Haar kaart met handtekeningen hangt al boven haar bed. Super bedankt en hopelijk tot ziens

Info

Met hun nieuwe album ‘Kleine sprankjes hoop’ trekt LEV dit najaar het land in. Kom en geniet van een nieuw, hoopvol en eerlijk verhaal van LEV!

‘Kleine sprankjes hoop’ is een bemoedigend verhaal om door te geven; over God die altijd dichtbij is en over hoop vinden in kleine dingen.

We leven in een onzekere tijd, vol angst en verdeeldheid. Veel mensen zijn op zoek naar hoop en zekerheid, maar als je het nieuws volgt of om je heen kijkt, dan lijkt dat ver te zoeken. In onze muziek willen wij laten horen dat deze hoop te vinden is in God, die altijd dichtbij is en trouw is door alles heen.

Samen zingen

In oktober en november trekken we met ‘Kleine sprankjes hoop’ door het land. We kunnen niet wachten om onze nieuwe muziek met jou te delen en samen te zingen. Natuurlijk zullen ook de vertrouwde LEV-liederen niet ontbreken.

Vierde kaartje gratis

Om zoveel mogelijk sprankjes hoop te verspreiden, willen we je de kans geven om iemand anders uit te nodigen voor ons concert. Ken je iemand die je wilt bemoedigen met een sprankje hoop? Maak dan gebruik van onze speciale actie en krijg het vierde kaartje gratis!

Kom ook en laat je bemoedigen door de nieuwe, hoopvolle muziek van LEV!

Geen toegang voor Website > Vacatures & kopje TrueTickets (e//FM)