In de concertserie Willem Brons Presenteert (vierde seizoen) laat Willem Brons, de éminence grise onder de Nederlandse pianisten, het publiek kennismaken met succesvolle oud-studenten.
Het eerste concert van dit seizoen wordt gespeeld door Pianoduo Amacord. Het pianoduo bestaat uit Ivana Alkovic en Maarten den Hengst, oud-deelnemer aan de masterclass van Willem Brons.
Uitvoerenden:
Pianoduo Amacord
Programma:
W.A. Mozart - Andante mit Variationen KV501
J.Brahms - Variationen über ein Thema von Robert Schumann op.23
F. Schubert - Lebensstürme D947
~ pauze ~
C. Debussy (arr. M.Ravel) - Prélude a l'apres-midi d'un faun
M.Ravel - Rhapsodie Espagnole
De Variaties van Mozart vormen een sprankelend begin van dit recital. Daarop volgend worden de bijna nooit gespeelde Variaties van Brahms gespeeld, deze vormen een hommage aan Schumann, en eindigen in een verstilde, uitgesproken melancholische sfeer. Een prachtige contrast hiermee vormt Schuberts gepassioneerde Lebensstürme.
Na de pauze het zo poëtische werk A l'après-midi d'un Faune van Debussy, met Ravels Rapsodie Espagnole als een wervelend slot. Vierhandig pianospel biedt een eigen klank-perspectief waarbij niet zelden alle registers van de piano gelijktijdig tot klinken komen.
Openbaar vervoer: 10 min. lopen vanaf Amsterdam CS. Volg het Damrak tot aan de Dam, dan linksaf de Damstraat in, na de 2e brug direct rechts en na 20 meter ziet u links de locatie. Met de auto: parkeer bij voorkeur bij een P+R buiten de stad (1,00 per uur, o.a. bij de RAI A10 ring zuid en Arena) of anders een parkeergarage in het centrum (5,00 per uur en druk). Rolstoelvriendelijke locatie.
Bovenstaande informatie wordt ook op het e-ticket vermeld.
Informatie over tijden
Informatie over tijden
Datum: Zondag 25 januari 2026, 15:15 - 17:15 uur
Aanvang: 15:15 Uur
Einde: 17:15 Uur
Klantenservice
Neem contact op met de klantenservice viaservice@truetickets.nlvoor aanvullende vragen, of reageer via de bevestigingsmail. U ontvangt binnen 1-2 werkdagen reactie.
Geen toegang voor Website > Vacatures & kopje TrueTickets (e//FM)
Goed om te weten:
De reservering is geslaagd wanneer u een reserveringsnummer in beeld ziet.
Na het reserveren versturen we binnen enkele minuten een bevestiging per email, kijk bij ongewenste post als u deze niet ontvangt.
Een week voor het evenement is het e-ticket beschikbaar. Open daarvoor de reservering.