Pasen met Sela

Zaterdag 5 april 2014, 20:00 - 22:30 uur

Gouda, Sint-Janskerk

Pasen met Sela

Gouda, Sint-Janskerk, zaterdag 5 april 2014, 20:00 - 22:30 uur

Reacties van bezoekers

Petra
Maar één woord, genoten!!!
Coert
Schitterend, genoten!
K J
Ik moest wel even wennen aan de nieuwe nummers. Het was een leuke aanvulling op de Nederland zingt dag.
Alies
Ontroerend mooi!
Arianne
In één woord - prachtig!
Margriet
Prachtig en ook heel fijn hoe jullie die nieuwe nummers aanleren, je zingt ze zo mee! Ik heb weer genoten!
Roel & Naomi
Schitterende avond, voor het eerst met mijn dochter naar Sela geweest. Zeker voor herhaling vatbaar.
Bert
Het was een geweldige avond. Ontzag, aanbidding, blijdschap, mooie muziek en enthousiasme waren allemaal aanwezig. Fijn dat zoveel mensen daarvan konden genieten en ervaren. Sela-mensen: ga door.
Ingrid
We hebben wederom genoten!
Marijke
Prachtig, mooi concert afwisselende samenzang en heerlijk luisteren naar de muziek en het zingen.
Thera
Genoten met mijn moeder en twee tienermeiden.! Het was voor hen de eerste keer en zongen alles mee van het scherm, ontroerend.!
Marjan
Indrukwekkend & mooi!!!
Corina
Heerlijk echt genoten het viel op niet sela de eer maar god allle eer
Esther Kalkman
Heel erg mooi
Simone
Technisch gezien heel goed. Keuze in afwisseling van verschillende nummers minder goed. Vooral wat betreft de laatste liederen. Wat er tussendoor werd verteld kwam niet heel authentiek over.
Nelleke
Geweldige opbouw van de liederen, prachtig teksten en muziek! Het was een mooie voorbereiding op pasen en zeker voor herhaling vatbaar. Dank jullie wel!!
Anneke
Indrukwekkend!
Jarin
Ademloos en wonderschoon! Stukje hemel op aarde.
Cora
Met jullie prachtige muziek en teksten is het goed om zo naar Pasen toe te leven! Bedankt!
Cees
Een bijzonder fijne en gezegende avond met elkaar. Heerlijk om met zovelen de Heer te gedenken en hem de lof toe te zingen die hem toekomt. Sela en medewerkenden: de zegen van onze God en Heer toegebeden!

Info

Om onze zonden werd hij doorboord,

om onze wandaden gebroken.

Voor ons welzijn werd hij getuchtigd,

zijn striemen brachten ons genezing.


In een indrukwekkende stilte deze bijbeltekst laten doordringen. Met gebogen hoofd bij de voet van kruis op Golgotha. Christus die onze zonden wegdraagt. Voor ons, voor jou.


Ook in 2014 viert Sela het wonder van Pasen met muziek en (samen-) zang. Aansluiten bij alle generaties voor ons: Want nu de Heer is opgestaan, nu vangt het nieuwe leven aan. Een avond waarin donker wordt overwonnen door een stralend licht!


Tijdens deze reeks concerten heeft Sela naast de bekende liederen van o.a. Via Dolorosa nieuw geschreven liederen op het programma staan. Een ensemble van koor en violisten zorgt voor een extra bijzondere beleving!

Video playlist


Geen toegang voor Website > Vacatures & kopje TrueTickets (e//FM)