Pasen met Sela - Vreugde van mijn hart

Woensdag 24 februari 2016, 20:00 - 22:30 uur

Amersfoort, Sint Joriskerk

Pasen met Sela - Vreugde van mijn hart

Amersfoort, Sint Joriskerk, woensdag 24 februari 2016, 20:00 - 22:30 uur

Reacties van bezoekers

Janneke
Het lijdensverhaal en de opstanding, een mooi geheel, prachtig gezongen.
Tjitse
Het was een erg mooi concert!
Hilda
Heel mooi, prachtig programma, gepaste liederen, een traan over mijn wang, ingetogen einde, kortom: fantastisch!
Hannah
Geweldig deze avond met Sela. Dank aan alle muzikanten. Respect voor Kinga. Alle eer aan God.
Meri
Ontroerend mooi, heel erg genoten van prachtig gezongen liederen en mooie muziek! Zelfs mijn man diep ontroerd door Via Dolorosa! Alle eer aan God!
Simone
Sidderend mooi; ingetogen en ook uitbundig. Juist die dynamiek in de opbouw waanzinnig! Ik wil nog een keer vlak voor Goede Vrijdag, maar helaas.....Rotterdam al weer uitverkocht!
Job
Geweldige avond! Wat brengen jullie dit toch op een schitterend manier, vooral de combi vreugde en "stilte" met bizar mooi zang en muziek!!!!
Hannie
Fantastisch avond, prachtige opbouw van lijden, sterven en opstanding van onze Heiland.
Riet
Fijne avond gehad! Respect voor alle medewerkers!Samen met mijn dochter genoten!
Nellianne
Geweldig wat was het mooi gisteravond, het paasverhaal werd door jullie liederen schitterend gebracht, indrukwekkend om het lijden en sterven zo te beseffen!
Margriet
Het was prachtig, totaal tot eer van God en het voelde heilig...
Angeline
Wat een mooie en fijne avond hebben we gehad. Wat een vreugde om met zoveel mensen God te eren! Het was erg indrukwekkend. Bedankt!
Jose
Mijn vader voor het eerst meegenomen naar een sela-concert. Hij is er erg door geraakt en vooral door de mooie teksten.
Ina Bout
Geweldig
Marije
Bemoedigend en een moment van bezinning en rust.
Fien
Wat een mooie en bijzondere avond, het samen zijn als broeders en zusters, maar boven al dat Zijn woord op deze wijze tot ons gebracht mag worden in vrijheid, dankbaar!
Jan
Super avond gehad. Teksten en muziek raken je in het hart. Heel fijn om zo met christenen bij elkaar te zijn om de Drie Eenheid te loven en te prijzen.
Geertruida
Ontroerend mooi en indrukwekkend
Maranco
Zo ontroerend mooi. Jezus stierf ook voor mij. Ooit mag ik juichend voor Hem staan!!
Anoniem
Mooie avond met prachtige zang van Kinga. Respect voor haar! Alle eer aan God

Info

Vrede vervult mijn hart
Liefde stroomt bij mij binnen
Jezus, U bent mijn kracht o Heer
U, de vreugde van mijn hart

Voor het eerst in twee jaar viert Sela weer Pasen met een reeks concerten. Bijzondere avonden waar in stilte het lijden wordt herdacht en met enthousiasme de opstanding wordt gevierd. In verwondering kijken we hoe vanuit het levenloze kruis nieuw leven is ontstaan! Hij is opgestaan, de vreugde van ons hart!

Sela behoeft geen introductie meer. De beweging met nieuw geschreven liederen 'voor de kerk van nu' zet de Bijbel centraal en past muzikaal bij deze tijd. Ontstaan vanuit de traditionele kerk maakt Sela nieuwe liederen die inmiddels overal worden gezongen.

Als muzikale omlijsting neemt Sela een kwartet van hoorn, fagot, hobo en klarinet mee. We zingen vertrouwde en nieuwe liederen, zoals je van Sela gewend bent.

Video playlist


Geen toegang voor Website > Vacatures & kopje TrueTickets (e//FM)