Couleur Vocale: MUSA

Contact Kies een datum uit de agenda om te reserveren

Vocaal Ensemble MUSA werd in 2005 opgericht en bestaat uit ambitieuze zangers die graag muzikale uitdagingen aangaan. Om dat te realiseren zorgt MUSA voor een omgeving waarin op hoog niveau gemusiceerd wordt. Kwaliteit, intensiteit en enthousiasme staan daarbij centraal. De artistieke leiding van MUSA ligt in handen van oprichter Peter Dijkstra. MUSA organiseert gevarieerde concerten met hoogtepunten uit de koorliteratuur, maar ook met muziek die zelden op de Nederlandse concertpodia te horen is.

Couleur Vocale is een concertserie in De Waalse Kerk voor Amsterdamse koren en vocale ensembles, en natuurlijk ook voor liefhebbers van vocale muziek uit het hele land.. Meer weten over deze serie en de andere concerten? Bekijk dan de informatiepagina.

Data & locaties

Zie ook

Uitgelicht

Pasen met Sela – Met Christus opgestaan

Dit voorjaar vieren we Pasen met een nieuw Sela-album én een concertreeks met als thema 'Met Christus opgestaan'. Met deze liederen willen we samen stilstaan bij het geheim van Pasen en het nieuwe leven dat Christus geeft. Tijdens de paasconcerten maken we een muzikale reis door de laatste dagen van Jezus: van zijn intocht in Jeruzalem, langs het kruis en het stille graf, tot aan de vreugde van zijn opstanding. We nodigen je uit om mee te lopen met de discipelen, stil te worden bij het kruis en de opstanding voluit te vieren! We zingen bekende paasliederen, maar ook nieuwe Sela-liederen van het album dat later deze maand verschijnt.
Geen toegang voor Website > Vacatures & kopje TrueTickets (p//FM)