Reaktionen von Besuchern
Prachtig, volop genoten!
Volop genoten. Wat een prachtige manier om het kerstevangelie bekend te maken. Mooi ook de wijze waarop publiek erbij betrokken wordt.
Mooi en indrukwekkend,ook in de zin van zoveel mensen met eenzelfde overtuiging,Ere zij God.
Een fantastisch heerlijk concert gehad!
Prachtig. Echt genoten van het concert. Mooie stem heeft de nieuwe zangeres.
Genoten! Mooie afwisseling in het programma. Mooie belichting en geweldige muziekinstrumenten!
We hebben heel erg genoten van dit prachtige concert. Mooi de afwisseling tussen de oude bekende kerstliederen en erg mooie nieuwe liederen. Gezegende Kerstdagen!
Het was prachtig in één woord prachtig.
Prachtig! Die mooie monumentale kerk in prachtige belichting en een fantastisch geluid en wat een mooie liederen hebben jullie voor ons gezongen en mochten we samen zingen! Jullie stemgeluid kleurt prachtig bij elkaar. Een ware kerstbeleving met elkaar.
Wat een concert en wauw wat kunnen zij muziek maken!!
Genoten van de muziek, die zo gevarieerd is. De zang zo mooi. En heerlijk de samenzang. Een goed begin van de kerst.
Het was bijzonder om met zoveel mensen gericht te mogen zijn op Immanuel. Alle eer aan God; mooi het slot (weglopen van podium). De muzikaliteit was van hoog niveau, net als de zang. Kortom: genoten!
Prachtig gedaan met overtuiging gezongen . Hebben genoten
Prachtige middag gehad,genoten !
Geen bijzondere opmerkingen. Het zangtempo lag hoog.
Genoten samen met mijn zusje en haar oudste dochter! Mooi programma met aandacht voor de kinderen! Ere zij God!!!!
Wat hebben wij als gezin, met zoveel anderen, genoten! Tot eer van God. Het allermooiste vind ik dat onze kinderen zo vol overtuiging meezingen en enorm hebben genoten van de muziek en het zingen.
Prachtig Kerstconcert in een mooie kerk. Gezegende Kerstdagen voor allen.
Geweldig concert! Mooie extra instrumenten deze keer erbij (harp en ..?. "bbq" ????) Bedankt weer! Goede kerstdagen toegewenst en Gods zegen ook in het nieuwe jaar!!
Info
O kindeke klein, o kindeke teer!
Uit hoge hemel daalt Gij neer;
verlaat uw Vaders heerlijk huis,
wordt arm en hulploos, draagt een kruis.
O kindeke klein, o kindeke teer!
Dit prachtige lied wordt al eeuwen gezongen. A capella in huiskamers, tijdens concerten in een bewerking van Johann Sebastian Bach of tijdens de dienst in een al even oude kerk. Het is zo'n kerstlied dat ons iets wonderlijks te zeggen heeft.
Teer, kwetsbaar, hulpbehoevend. Jezus kwam ter wereld, even kwetsbaar als wij. Hij kreeg geen koninklijke ontvangst in veiligheid en weelde. Gezonden door zijn Vader en liefdevol verzorgd door Jozef en Maria ging Jezus ons voor. Van teer in een kribbe naar teer en kwetsbaar aan het kruis.
De 'Kerst met Sela'-concerten staan dit jaar in het teken van kwetsbaarheid. We gedenken de komst van Jezus met prachtig oude liederen zoals het lied hierboven. Mirjam, Sela's nieuwe zangeres, is erbij en muzikaal wordt een harp aan Sela toegevoegd. De klank past mooi bij het thema.
Prachtig! Mooi begin vd kerst.