Reacties van bezoekers
Buwalda speelde de ‘sterren van de hemel’. Eerlijk, raak met humor. Heerlijke avond
Muziek uit het hart met teksten die je raken. Genoten van kwaliteit in tekst én muziek.
Het was weer een prachtige avond. We hebben echt genoten! Eenn voorstelling die klopt. De verhalen zijn warm, lachwekkend of juist ontroerend. De liedjes weer een en al genieten. Misschien gaan we gewoon nog wel een keer????
Voor mijn eerste keer vond ik het echt een prachtige avond, het raakte me diep! Het deed me terugdenken aan moeder, die helaas drie maanden is overleden. De openheid en eerlijkheid waren bijzonder indrukwekkend. Dankjewel! Dankjewel! Veel zegen, Akwasi
Voor de 2e x Sterrenhemel meegemaakt, maar nu voor het eerst met mijn zus... mooie combi humor en diepgang! Waardevolle toevoeging waren de bedreven gebaren en mimiek vd tolken...
Voor de 3e keer dit meegemaakt/bijgewoond, 2x met vriendinnen, nu met ons gezin. Een echte aanrader ; thema’s v/h leven waar jong en oud mee hebben te dealen worden op een integere, humoristische en hartrakende manier verteld, gezongen en gespeeld. Topavond❣️????????
Een man. Een band. Een verhaal op een kleedje onder de sterrenhemel. Omhoog kijken in je leven zal je vanaf nu op een ander manier beleven.
Enorm genoten. Zowel van de muziek als de verhalen. Het was een avond met een lach en met een traan. Dank je wel Marthijn en band voor deze heerlijke avond!
Echt een kadootje aan mezelf! Wat een leuke avond.! Gelachen om zijn smakelijk verhalende sketches tussen de nummers door. Teksten met mooie pakkende thema's. Begeleid door een fantastische band!
Soms maak je een avond mee die zo goed als perfect was en een diepe indruk achter laat. Matthijn Buwalda kreeg dit vanavond voor elkaar. Gelachen en ook nog ontroerd. Een absolute aanrader!
Wat een gave avond. Zeer verrast door de ontzettend leuke verhalen/anekdotes/cabaret tussen de liedjes door. Lachen, serieus zijn, alles kwam bij elkaar. Ik heb enorm genoten. Matthijn en band, onwijs hartelijk bedankt!!!
Mijn vriendin en ik hebben enorm genoten van de liedjes en uiteraard ook van zijn verhalen! Het was in één woord weer GEWELDIG!
Ik heb Genoten! Wat een fantastische avond! Veel gelachen! Diep geraakt door sommige verhalen en liederen!
Het was een mooie en fijne avond, gevuld met humor en met een verhaal en ook vertaald in mooie liederen.
Mooi concert; veel nummers ten gehore gebracht, goede begeleiding instrumentaal en zang. Matthijn heeft verrassend veel humor en weet gevoelige snoer te raken met zijn songteksten.
Zo Genoten, prachtige combinatie van oprechte zang, diepgang en humor met echt een fantastische band, aanrader
Voor de tweede keer genoten en bemoedigend. Chapeau!
Louterend met een volle lach! Dank Matthijn & band.
Prachtig avond , weet het juiste in je hart te geraken. Daarnaast prachtige dosis humor. En bij iedere muzikant spatte het plezier eraf. Puur en vol passie
Info
Met een fonkelnieuw programma staat Matthijn weer in de theaters! Samen met zijn band, zijn nieuwe album ‘Sterrenhemel’, een paar geliefde oude liedjes en zijn verhalen trekt hij het land in.
‘Sterrenhemel’ is een lichtgevende, muzikale reis. Tussen de liedjes door mijmert Matthijn hardop over het alledaagse leven en alles wat dat zo bijzonder maakt. Ontwapenend, grappig, soms ontroerend, maar ook schaamteloos hoopvol. Want onder de sterrenhemel vindt Matthijn de moed om steeds vaker omhoog te kijken.
Kom een avond naar het theater en geniet samen met Matthijn en zijn band van dit prachtige nieuwe programma.
Enkele reacties van bezoekers:
“Het was fantastisch! Een mooi opgebouwd verhaal, prachtige liedjes, goede humor en mooie doordenkers.”
“Het was alweer een geweldige voorstelling. Ik weet niet hoe Matthijn het voor elkaar krijgt iedere keer weer een gevoelige snaar te raken én tegelijk me zo laat lachen. Maar ik heb wel een vermoeden waar dat talent vandaan komt. Heel erg genoten!”
“Wat een bijzonder mooie avond! Ontzettend bemoedigend en heel veel was precies wat wij nodig hadden op dat moment! ❤️”
Geweldige avond met een lach en een traan. De mooie verhalen en de liederen dit was een avond om nooit te vergeten,en zelf gaan we nog een keer dit jaar. Matthijn dank je wel