Kerst met Sela - Moeders van Bethlehem

Goes, De Levensbron, Dienstag 3. Dezember 2024, 20:00 - 22:15 Uhr

Dit event is voorbij. Kijk in de agenda van Sela voor nieuwe data.

Reaktionen von Besuchern

Diana
Het was genieten! Ook de samenzang was prachtig! Vooral 'Als een hert...' en 'Ik zal er zijn'. Wel miste ik Anneke. Haar vervanger deed het geweldig, maar ik miste het prachtige geluid van de diverse fluiten.
Erik
Genoten van de liederen. Vooral 'Kom tot ons de wereld wacht' en het nieuwe lied 'Moeders van Betlehem' vond ik erg mooi. En erg genoten van de muzikaliteit van de bandleden; prachtig viool- en gitarenspel.
Inge
Het was een mooie avond met prachtige liederen! Ook weer erg genoten van de muzikaliteit van de band. Heerlijk om zo in de kerstsfeer te komen.
Liesbeth Struik
Het was prachtig! Een rijk gezegende avond vond ik. Mooie liederen met diepe inhoud! Goede muzikanten! Fijn om ook mee te zingen! Een avond vol dankbaarheid en lof aan God!
Jan En Nelleke Van Dijke
Geestelijk bemoedigd om van de Adventstijd naar Kerst toe te leven!
Johan Wisse
Fantastische avond gehad.
Ineke
Het was een fantastische avond!
Willeke Spelt
Het was een geweldig mooie avond, heerlijk gezongen en geluisterd . We hebben genoten
Mariëlla
Het was weer geweldig mooi deze avond. En wat bijzonder dat we tot eer van Hem samen mogen en kunnen zingen.
Wilma
Prachtig concert! Mooie combinatie van luisterliederen en muziek op hoog niveau, en heerlijk om met elkaar de vertrouwde kerstliederen te zingen!
Martha
Prachtige avond gehad in Goes! Genoten!!
Annemarie
Een avond vol vreugde en heiligheid. Dicht bij de Heer geweest.
Dineke De Hond
Het was allemaal zo ontzettend mooi, de liederen, de muziek, het licht... alle eer aan Hem! Zo genoten..!
Meeusen
Heel erg mooi en fijn mee kunnen zingen.
Marit
Geweldig genoten van alles!
Josephine
Prachtig samengesteld programma! Veel kerstliederen zoals verwacht maar 'Als een hert' en 'Ik zal er zijn' waren een verrassing! Mooi gezongen en gespeeld door de band. Fijn om op te staan en vrolijke liederen mee te klappen. We hebben genoten :)
Ernst
Mooi Kerstprogramma welke ook interactief is! Dus niet alleen luisteren ???? maar ook actief meezingen ????! Goede muzikale begeleiding ????????. Fijn dateer met elkaar bidden en getuigen! Ga zo door……✋

Info

‘Roep het uit en zing nu overal
van Hem die was en is en komen zal
Heel de schepping, zing in harmonie
en verhoog Hem in je mooiste lied!’

Bethlehem. De stad waar het Licht van de wereld is geboren. Ook de stad met een tragisch verhaal; De klaagzang van de moeders van Bethlehem herinnert ons aan het lijden en de gebrokenheid van deze wereld. Hun pijn roept de vraag op: Hoe doet God ooit recht deze pijn? Te midden van dit verdriet, schittert hoop; De komst van een Kind, een Koning, die nieuw leven en vrijheid brengt.

Tijdens de kerstconcerten staan we stil bij de verhalen van deze moeders, maar ook bij de onverwoestbare Hoop die werd geboren in die nacht. We zullen samen zingen, bidden, en stil worden. Een avond vol ontroering en vreugde, met nieuwe Sela-liederen en vertrouwde kerstliederen.

Video playlist


Daten und Orte

Zie ook

Uitgelicht

Timzingt - Grijs

Wat doe je als de wereld van zwart-wit langzaam vervaagt naar vijftig tinten grijs? In zijn zevende cabaretprogramma neemt Timzingt zichzelf onder de loep op geniale wijze. Geniet van scherpe grappen, tedere liedjes en een relevant verhaal.
Geen toegang voor Website > Vacatures & kopje TrueTickets (e//FM)