Samenzangdag 2026

Gorinchem, Grote Kerk, zaterdag 14 maart 2026, 10:30 - 16:00 uur

Info
Tickets
Contact

Op deze tweede Samenzangdag, met als thema ‘Jezus’, gaan we vooral samen zingen. Er zijn ook enkele echte luisterliederen bij. Wij dompelen ons op deze dag onder en gaan helemaal op in de rijke boodschap van de christelijke liederen die wij samen zingen. Wij hebben een mooi en gevarieerd programma samengesteld, opnieuw vanuit de mooie locatie de Grote Kerk van Gorinchem.

Let op: de Samenzangdag is verplaatst van november naar maart, omdat Nederland Zingt op dezelfde datum in november een jubileumdag organiseert.

Als christenen vanuit allerlei richtingen kunnen we samen zingen, bidden en ook de Bijbel gaat open. Dat geeft houvast en betekent iets extra’s voor de onderlinge verbondenheid die wij als christenen mogen hebben. Zo organiseren wij dus een Samenzangdag ‘boven de kerkmuren uit’.

Er worden allerlei liederen gezongen: Psalmen, Johannes de Heer, Opwekkingsliederen, etc. Bekende christelijke zangers, zangeressen en musici worden uitgenodigd om aan de Samenzangdag mee te werken. Doe je mee?

Nederland Zingt gaat de inhoud van Christen Samenzangdag gebruiken om in hun TV-uitzendingen en voor hun YouTube kanaal te gebruiken. Ook gaat Mirjam Bouwman (presentator van Nederland Zingt) de presentatie van de Christen Samenzangdag doen en als verteller tussen de liederen optreden. Dat zorgt ervoor dat de liederen in elkaar overlopen en zo ontstaat er een verbindende rode draad door de liederen heen.

Voor meer informatie, onder andere over de liederen, de artiesten en de organisatie, zie op www.samenzangdag.com. Daar vind je ook een terugblik op de Samenzangdag 2024.

Tenira Sturm

Tenira Sturm is een jonge zangeres uit Den Haag. Zingen is haar passie en een heerlijke ontspanning waarmee ze graag deelt.

Miranda de Vlieger

Als zangeres bij The Psalm Project heeft Miranda de Vlieger bekendheid gekregen en is zij in Nederland van vaste waarde geworden voor christelijke liederen.

Ariën Vink

Ariën Vink was 14 jaar verbonden aan The Psalm Project. Zingen is zijn tweede natuur. Solo zingen is fijn, maar samen zingen is hemels.

Erika de With

Erika de With is o.a. bekend van verschillende nummers van Christian Verwoerd. Het samen aanbidden van God, door muziek, heeft haar hart.

Lucas Kramer

Lucas heeft een heel eigen stijl, een veelzijdig stemgeluid en voegt een eigentijds genre toe aan de christelijke muziek.


Data & locaties

Kies een datum om kaarten te reserveren.

Zie ook

Uitgelicht

Matthijn Buwalda – De rest mag je hebben

Matthijn Buwalda keert terug naar de theaters met zijn gloednieuwe voorstelling: ‘De rest mag je hebben’. Een avond gevuld met liedjes van zijn nieuwe album, geliefde oude nummers en natuurlijk zijn verhalen. In ‘De rest mag je hebben’ zingt en vertelt Matthijn zich door het alledaagse leven, op zijn kenmerkende wijze. Een ode aan het onvermogen, aan vallen en opstaan, aan controle verliezen en aan zoeken naar waar het echt om gaat. Matthijn brengt een avond met een lach en een traan; ontwapenend, pretentieloos en, nog altijd, schaamteloos hoopvol. Kom een avond genieten van deze prachtige voorstelling in een theater bij jou in de buurt!
Geen toegang voor Website > Vacatures & kopje TrueTickets (e//FM)