Geen toegang voor Website > Rechts > Dev (e//team)

LEV – Kleine sprankjes hoop

Zwolle, Koningskerk, vrijdag 3 oktober 2025, 20:00 - 22:00 uur

Dit event is voorbij. Kijk in de agenda van LEV voor nieuwe data.

Reacties van bezoekers

Willemien
Kwetsbaar, maar vol van hoop. Genoten.
Gerlinde
Prachtige avond gehad!
Gerda
Fijne avond, genoten van de band!
Elien
Heb genoten van de mooie liederen. Zag er heel gezellig uit, huiskamer idee!
Corine
Famedocter@outlook.com
Rita
Liederen die je tot je ziel raken. Zo mooi.
Anja
Heerlijk, bijna huiselijk decor, prachtige persoonlijke liedjes van hoop en ervaringen, soms verteld ook. Intieme sfeer.
Marlies
Wat een mooie avond, we hebben genoten!
Renate
Het was geweldig. Heb erg genoten.
Marleen Kostense
Heel mooi concert Love it
Everdien
Het was fantastisch.
Jeanette
Het was prachtig! Teksten die je hart raken. En wat een combo!!!!! GEWELDIG!!!!
Nilka Som
Het was echt prachtig! Ik vond het heerlijk. Gehuild, gelachen, maar vooral genoten. Wat een mooi muziek team!
Manon
Het was gewoon prachtig!
Corry
Een prachtig concert met een mooie mix van bekende en nieuwe liederen met het prachtige en soms kwetsbare onderwerp: hoop. LEV is gegroeid. Stemmen en muziek vormen een heel mooie eenheid.
Greetje
Het was een prachtige avond!
Lisa
Erg mooie avond!
Anja Hekman
Zó GAAF.....de nieuwe én de oudere nummers....ze raken mijn hart/ziel....wat een aanbidding voor onze grote God!!!

Info

In maart 2026 trekken we opnieuw met onze tour ‘Kleine sprankjes hoop’ door het land. We kunnen niet wachten om onze nieuwe muziek met jou te delen en samen te zingen. Natuurlijk zullen ook de vertrouwde LEV-liederen niet ontbreken.

‘Kleine sprankjes hoop’ is een bemoedigend verhaal om door te geven; over God die altijd dichtbij is en over hoop vinden in kleine dingen.

We leven in een onzekere tijd, vol angst en verdeeldheid. Veel mensen zijn op zoek naar hoop en zekerheid, maar als je het nieuws volgt of om je heen kijkt, dan lijkt dat ver te zoeken. In onze muziek willen wij laten horen dat deze hoop te vinden is in God, die altijd dichtbij is en trouw is door alles heen.

Vierde kaartje gratis

Om zoveel mogelijk sprankjes hoop te verspreiden, willen we je de kans geven om iemand anders uit te nodigen voor ons concert. Ken je iemand die je wilt bemoedigen met een sprankje hoop? Maak dan gebruik van onze speciale actie en krijg het vierde kaartje gratis!

Kom ook en laat je bemoedigen door de nieuwe, hoopvolle muziek van LEV!

Video playlist


Data & locaties

Zie ook

Uitgelicht

Gratis Zomermagazine Stichting Ontmoeting

De zomer is een uitnodiging om te vertragen. Om stil te staan bij wat echt belangrijk is. Met het gratis zomermagazine Rust & Balans wil stichting Ontmoeting je daarbij helpen.

TrueTickets


Deze website gebruikt cookies om jouw ervaring te verbeteren, verkeer te analyseren en gepersonaliseerde advertenties via Google Ads (privacy-beleid) en Meta te tonen.