LEV – Kleine sprankjes hoop

Kortrijk, België, Evangelische Kerk Kortrijk, zaterdag 18 oktober 2025, 20:00 - 22:00 uur

Dit event is voorbij. Kijk in de agenda van LEV voor nieuwe data.

Reacties van bezoekers

Mirjam
Zeer mooi concert. Intiem, gevoelig, bemoedigend. Ben nog aan het nagenieten.
Carolinr
Heel mooi! Mooie teksten, mooie muziek, rustgevend om naar te luisteren!
Kris
Ronduit schitterend. Echt genoten van dit intiem concert. Zeker voor herhaling vatbaar.
Celine Muylle
Het optreden was prachtig, veel kippenvelmomentjes en naar huis gaan met echte sprankeltjes hoop. Zeker voor herhaling vatbaar.
Gregory
Prachtige muziek. Mooi aan elkaar gepraat in een fijn, intiem decor.
Bieke
Wat een fantastisch, sfeervolle avond vol eenheid en gebed. Meer van dit, graag!!
Gaell
Het was net of je thuis zat. Heel gezellig en intiem. Je gaat opgebouwd en gezegend terug naar huis.

Info

Met hun nieuwe album ‘Kleine sprankjes hoop’ trekt LEV dit najaar het land in. Kom en geniet van een nieuw, hoopvol en eerlijk verhaal van LEV!

‘Kleine sprankjes hoop’ is een bemoedigend verhaal om door te geven; over God die altijd dichtbij is en over hoop vinden in kleine dingen.

We leven in een onzekere tijd, vol angst en verdeeldheid. Veel mensen zijn op zoek naar hoop en zekerheid, maar als je het nieuws volgt of om je heen kijkt, dan lijkt dat ver te zoeken. In onze muziek willen wij laten horen dat deze hoop te vinden is in God, die altijd dichtbij is en trouw is door alles heen.

Samen zingen

In oktober en november trekken we met ‘Kleine sprankjes hoop’ door het land. We kunnen niet wachten om onze nieuwe muziek met jou te delen en samen te zingen. Natuurlijk zullen ook de vertrouwde LEV-liederen niet ontbreken.

Vierde kaartje gratis

Om zoveel mogelijk sprankjes hoop te verspreiden, willen we je de kans geven om iemand anders uit te nodigen voor ons concert. Ken je iemand die je wilt bemoedigen met een sprankje hoop? Maak dan gebruik van onze speciale actie en krijg het vierde kaartje gratis!

Kom ook en laat je bemoedigen door de nieuwe, hoopvolle muziek van LEV!

Video playlist


Data & locaties

Kies een datum om kaarten te reserveren.

Zie ook

Uitgelicht

Kerst met Sela - Een kind is ons geboren (extra concert)

Kerst met Sela wordt dit jaar extra feestelijk! Met een groot orkest en koor vieren we samen de geboorte van Jezus Christus.
Een deel van de concerten is al uitverkocht.
Extra concert op 19 december in Barneveld.
Geen toegang voor Website > Vacatures & kopje TrueTickets (e//FM)