Theatertour ELINE - Zielsgeluk

Kampen, Stadsgehoorzaal, woensdag 10 juni 2026, 20:00 - 22:30 uur

Info
Tickets
Contact

Kom naar de nieuwe theatervoorstelling van ELINE: Zielsgeluk. ELINE zingt voor hart en ziel. Voor haar eigen hart en ziel, maar ook voor die van jou. Liedjes met betekenis, omringd door persoonlijke verhalen. Zo zingt ELINE haar binnenwereld naar buiten. Zie haar gaan als ze danst op de rand van geluk en verdriet. Want: zonder het een bestaat het andere niet. Dat is precies waar de Zielsgeluk theatertour over gaat.

ELINE neemt je mee op een dans over die rand van geluk en verdriet en nodigt je uit om onderweg te genieten van het uitzicht. Er is schoonheid om te ontdekken in het mooie maar ook het moeilijke van het leven. Want zielsgeluk gaat verder dan altijd maar blij zijn. Om zielsgeluk te vinden kun je niet om je zielenpijn heen. Het is geen oppervlakkig fijn gevoel dat komt en vervolgens weer vervliegt. Zielsgeluk draag je diep van binnen bij je, of je leven nou over rozen- of door stormen gaat.

De liedjes komen allemaal uit ELINE’s eigen hart. Een hart dat veel heeft meegemaakt, diepgelovig is en dat vol zit met hoop voor de toekomst. Kom een avond mee met ELINE en beleef de liedjes en verhalen tijdens de Zielsgeluk theatertour.

Reserveer nu je tickets!

Data & locaties

Kies een datum om kaarten te reserveren.

Zie ook

Uitgelicht

Pasen met Sela – Met Christus opgestaan

Dit voorjaar vieren we Pasen met een nieuw Sela-album én een concertreeks onder dezelfde titel: Met Christus opgestaan. Met deze liederen willen we samen stilstaan bij het geheim van Pasen en het nieuwe leven dat Christus geeft. Tijdens Pasen met Sela – Met Christus opgestaan maken we een muzikale reis door de laatste dagen van Jezus: van zijn intocht in Jeruzalem, langs het kruis en het stille graf, tot aan de vreugde van zijn opstanding. Bekende paasliederen klinken naast de nieuwe Sela-liederen van het gelijknamige album dat in januari verschijnt. We nodigen je uit om mee te lopen met de discipelen, stil te worden bij het kruis en de opstanding voluit te vieren!
Geen toegang voor Website > Vacatures & kopje TrueTickets (e//FM)