Annuleringen door sneeuw
Enkele concerten gaan niet door vanwege de sneeuw, dit wordt dit vermeld in de reservering.

Willem Brons Presenteert: Yukiko Hasegawa

Amsterdam, De Waalse Kerk, zondag 22 februari 2026, 15:15 - 17:15 uur

Info
Tickets
Contact

In de concertserie Willem Brons Presenteert (vierde seizoen) laat Willem Brons, de éminence grise onder de Nederlandse pianisten, het publiek kennismaken met succesvolle oud-studenten.

Het tweede concert van dit seizoen wordt gespeeld door Yukiko Hasegawa, oud-deelnemer aan de masterclass van Willem Brons.

Uitvoerenden:

Yukiko Hasegawa

Programma:

Programma

Haydn - Sonate in c-klein

Beethoven - Zes Bagatellen, Op. 126

~ pauze ~

Lili Boulanger - Trois Morceaux pour piano

- D'un vieux Jardin

- D'un Jardin clair

- Cortège

Franz Schubert - Drie Klavierstukken

Yukiko Hasegawa begint het recital met een sonate van Haydn, die tot de origineelste behoort uit zijn omvangrijke oeuvre. Het eerste deel is niet alleen melancholisch maar vaak zelfs dramatisch. In het strikt driestemmige tweede speelt rubato een belangrijke rol. Ook het derde deel brengt tal van verrassingen.

Beethovens zes Bagatellen Opus 126 zijn eigenlijk ongelooflijk originele experimenten in compositie waarbij passie en sereniteit elkaar afwisselen. Na drie korte, fraaie miniaturen van de zo begaafde Lili Boulanger wordt het recital besloten met de Drie Klavierstukken van Schubert waar de sfeer soms dramatisch is, soms verdroomd, waarbij de tijd voor Schubert en voor ons als luisteraars niet meer lijkt te bestaan.


Data & locaties

Kies een datum om kaarten te reserveren.

Zie ook

Uitgelicht

New Wine ZomerconferentieVoor de goede vrede

Dit jaar staat op de Zomerconferentie de vernieuwing van de wereld centraal. En in deze onrustige wereld snakken we naar een beetje rust en vrede. Nou ja, een beetje?!
Geen toegang voor Website > Vacatures & kopje TrueTickets (e//FM)