Pasen met Sela

Elburg, Oosterkerk, dinsdag 1 april 2014, 20:00 - 22:30 uur

Dit event is voorbij. Kijk in de agenda van Sela voor nieuwe data.

Reacties van bezoekers

Jenny Kiers
Het was prachtig en emotioneel, geweldige getuigenis, ontroerend het was mijn eerste concert van Sela, maar ik hoop er nog vaker naar toe te kunnen gaan Gods zegen en kracht voor de toekomst!!
Jantine
Onze God is groot!!!!!!!! Wat geweldig om zo met elkaar dat te belijden! Fijn dat jullie je door jullie gaven zo kunnen werken in Godswijngaard! Gezegende Pasen allemaal!
Ellen
Het was weer geweldig! Heerlijk om zo te kunnen zingen en getuigen! Prachtige liederen!
Nico
Geweldig! Wat een beleving
Marian En Carlijn
Enorm genoten...En geen valse noot!Voor het eerst mn dochter van 10 mee gehad,en zij heeft vanaf de eerste rij ook zo genoten van de muziek en het samen meezingen!Bedankt Sela!
Sebastiaan
Eer aan God!! Supergaaf concert, veel rust, eerbied lof en aanbidding, ga zo door, geweldig!
Kristel
Ontroerend mooi!!! Geniet nog na... :)
Nelleke
Het was ontzettend mooi, wat doet muziek véél meer dan alleen woorden. Het paasverhaal gaat voor je leven!
Janneke
Samen met onze kinderen genoten van jullie optreden! Het was minstens zo indrukwekkend als op de cd. Glorie aan God!
Gerda
Mijn eerste Sela concert, super genoten het heeft een grote indruk op mij gemaakt, geweldig hoe deze groep speelt en zingt, en de Heere alle lof geeft.
Greetje
Geweldig mooi!!
Henriette
Indrukwekkende avond, wat kunnen jullie geweldig zingen, het was een feest! Ook prachtige muziek van de band en de violisten, samen met de mooie liederen was het een mooie avond.
Teunie
Een fantastische mooie avond aan onze opgestane HEER alle lof en eer
Lucie En Jan Van Vliet,Enkhuizen
Schitterend concert met prachtige teksten, geweldige zang en presentatie, ondersteund door de band, uitgebreid met muzikanten en zangers. Ook geweldig om met > 900 man samen uit volle borst mee te kunnen zingen. Zien al weer uit naar de najaarsconcerten !!
Wim
Super gespeeld en gezongen, een prachtige en fijne avond
Bea
Een heel.mooi concert!!
Dirk
Geweldig en dit alles tot eer van onze HEER
A.C. I.
We hebben genoten van de mooie muziek en de prachtige teksten, ingetogen en stijlvol gebracht.
Alice
Het was prachtig,alle eer aan de Heer
Nicole
Prachtig afwisselende avond. Luisterliedjes en samen zingen afgewisseld. Rustige nummers afgewisseld met lekker up-tempo. En wat klinkt het samen zingen dan prachtig met zoveel mensen! En Kinga lijkt met zoveel gemak alle toonhoogtes eruit te krijgen. Prachtige stem, ook live geen verkeerde noot gehoord. Ongekend. God is groot!

Info

Om onze zonden werd hij doorboord,

om onze wandaden gebroken.

Voor ons welzijn werd hij getuchtigd,

zijn striemen brachten ons genezing.


In een indrukwekkende stilte deze bijbeltekst laten doordringen. Met gebogen hoofd bij de voet van kruis op Golgotha. Christus die onze zonden wegdraagt. Voor ons, voor jou.


Ook in 2014 viert Sela het wonder van Pasen met muziek en (samen-) zang. Aansluiten bij alle generaties voor ons: Want nu de Heer is opgestaan, nu vangt het nieuwe leven aan. Een avond waarin donker wordt overwonnen door een stralend licht!


Tijdens deze reeks concerten heeft Sela naast de bekende liederen van o.a. Via Dolorosa nieuw geschreven liederen op het programma staan. Een ensemble van koor en violisten zorgt voor een extra bijzondere beleving!

Video playlist


Data en locaties

Uitgelicht

Timzingt - Grijs

Wat doe je als de wereld van zwart-wit langzaam vervaagt naar vijftig tinten grijs? In zijn zevende programma neemt Timzingt zichzelf onder de loep.
Geen toegang voor Website > Vacatures & kopje TrueTickets (e//FM)