Geen toegang voor Website > Rechts > Dev (p//team)

Tribute Concert Paul Cherryseed

Contact Kies een datum uit de agenda om te reserveren

In dit concert laat de 'Miss Cherryseed Band', in samenwerking met diverse (gospel)artiesten, zoals Elise Mannah, Elly Zuiderveld, Jonny Boston, Rachèl Louise en Wouter Seinen, hun eigen creativiteit los op de nummers van Cherryseed.

Een Tribute aan de vrolijke en diepzinnige troubadour Paul Cherryseed, die begin juli 2025 overleed (1981-2025). Paul was een muzikaal meesterbrein en naar zijn voorbeeld Paul Simon, mixte hij stijlen, zoals folk met country, Braziliaanse samba met gospel doowop.

Zijn kleurrijke 'fruitige' liedjes hebben menigeen in het hart geraakt. Zijn liedjes roepen ons op om de ander te zien, de ander die misschien ver van ons af lijkt te staan, maar toch ook zo op ons lijkt.

Zijn verhaal heeft ook een schaduwkant. Paul zelf moest door diepe dalen gaan, al in zijn vroege jeugd. Daarover heeft hij mei 2025 verteld in het programma 'De Verandering'. Zijn laatste album 'Eyes of the blind' laat zien hoe hij in de diepste dalen toch hoop hield. Hoe hij tijdens zijn gevecht met fybromyalgie en kanker toch het spoor van genade bleef volgen.

'Let your eyes see the wonder of tomorrow.

Let your feet follow grace every day.'

~ Paul Cherryseed ~

Het concert wordt in samenwerking met International Justice Mission georganiseerd. Net als Paul een brenger van gerechtigheid.

Reserveer nu tijdelijk je ticket(s) met early bird korting!

Video playlist



Deze website gebruikt cookies om jouw ervaring te verbeteren, verkeer te analyseren en gepersonaliseerde advertenties via Google Ads (privacy-beleid) en Meta te tonen.