Updated Sela op woensdag 12 december 2018 in Rotterdam - truetickets.nl

Kerst met Sela - O kindeke klein

Rotterdam, Grote of Sint-Laurenskerk, woensdag 12 december 2018, 20:00 - 22:15 uur

Dit event is voorbij. Kijk in de agenda van Sela voor nieuwe data.

Reacties van bezoekers

Els
Het was weer een feestje! Prachtig en indrukwekkend.
Johanna
Geweldige enthousiaste avond
Jos
Mooie avond met (rustige) kerstmuziek. Heerlijke Evangelie boodschap! Inhoud en vormgeving mooi op elkaar afgestemd!
Gert
Was weer geweldig! Vooral ook genoten van de samenzang! God is groot!
Bas
Het was fantastisch!
Simone
Schitterend. Een mooie avond tot eer van God.
Pater
Jammer dat je niet kon pinnen! Verder top!
Erik
Schitterende avond, afwisseling tussen samenzang en luisteren was erg mooi. Schitterende nummers en een schitterende kerk!
Berdien
Heb heel erg genoten! Prachtige (samen)zang en mooi aangekleed. God was erbij!
Simone
Een prachtige manier om samen Kerst te vieren! Gods naam groot maken met een band die prachtige muziek en liederen maakt. Wat een gaven!
Tine
Ik vond de eerste helft van het programma wat minder qua sfeer en liedkeuze van sela zelf, genoten van de tweede helft..die was prachtig!
Jelco
Ik vond het fantastisch en heb er enorm van genoten!
Roos
Weer een fantastische avond gehad bij Sela, genoten samen met mijn vriendin. Je voelde Gods aanwezigheid!
Anneke
Een feestje! Prachtige liederen, was echt God dichtbij. En de gebarentolken zijn een prachtige aanvulling. Ik ging blij naar huis.
Tonny
Ik had gehoopt op meer nieuwe nummers. De nieuwe nummers die gezongen zijn waren prachtig!
Kirstie
In 1 woord fantastisch! Wat hebben wij genoten!
Dave
Mooie dienst. Er waren een aantal plekken aan de zijkant waarbij je zeker niet het hele podium ziet en een deel van het zicht wordt beperkt door een grote paal. Tuurlijk zijn we zelf verantwoordelijk voor waar we zitten. Maar het zou beter zijn als er met het plaatsen van de stoelen, dit soort 'halve zicht plekken' niet worden opgesteld.
Gea
Prachtig concert, mooie mix van nostalgie en hedendaags.
Hans
Was erg mooi! Jezus komt!
Jan
Geweldige avond. Heerlijk om zo samen met velen stil te staan bij de geboorte van onze Redder en Zaligmaker.

Info

O kindeke klein, o kindeke teer!

Uit hoge hemel daalt Gij neer;

verlaat uw Vaders heerlijk huis,

wordt arm en hulploos, draagt een kruis.

O kindeke klein, o kindeke teer!

Dit prachtige lied wordt al eeuwen gezongen. A capella in huiskamers, tijdens concerten in een bewerking van Johann Sebastian Bach of tijdens de dienst in een al even oude kerk. Het is zo'n kerstlied dat ons iets wonderlijks te zeggen heeft.

Teer, kwetsbaar, hulpbehoevend. Jezus kwam ter wereld, even kwetsbaar als wij. Hij kreeg geen koninklijke ontvangst in veiligheid en weelde. Gezonden door zijn Vader en liefdevol verzorgd door Jozef en Maria ging Jezus ons voor. Van teer in een kribbe naar teer en kwetsbaar aan het kruis.

De 'Kerst met Sela'-concerten staan dit jaar in het teken van kwetsbaarheid. We gedenken de komst van Jezus met prachtig oude liederen zoals het lied hierboven. Mirjam, Sela's nieuwe zangeres, is erbij en muzikaal wordt een harp aan Sela toegevoegd. De klank past mooi bij het thema.

Video playlist


Data en locaties

Uitgelicht

Laudate - Samen zingen met kerst

Muzikanten en solisten die je kent van The Psalm Project en Nederland Zingt komen bij elkaar in de nieuwe band 'Laudate'. Sfeervolle kerstconcerten met geliefde kerstliederen. Samen kerst vieren, als hoopvol licht in een wereld die soms zo donker is.

Zie ook

Geen toegang voor Website > Vacatures & kopje TrueTickets (e//FM)