Matthijn Buwalda – Sterrenhemel

Maassluis, Theater Koningshof, zaterdag 15 maart 2025, 20:00 - 22:30 uur

Dit event is voorbij. Kijk in de agenda van Matthijn Buwalda voor nieuwe data.

Reacties van bezoekers

Saskia
Het was een fantastische avond !
Dennis
Geweldige avond gehad!
Tevreden Fan
Een geweldig mooie inspirerende voorstelling. Soms was ik tot tranen geroerd. Ontzettend leuk aan elkaar gepraat door Matthijn wat veel gelach veroorzaakte. Complimenten voor de organisatie die de gasten welkom heetten bij de deur. Heel fijne band en ook de stem van de zangeres was prettig. Matthijn zong en de band speelde de sterren van de hemel. De liedjes raken in het hart.
Tineke
Ik vond het een geweldige avond! Genoten van de mooie liedjes en de mooie verhalen tussendoor! Het was de eerste keer voor ons, maar zeker voor herhaling vatbaar.
Tineke
Heel fijne avond gehad! Mooie, indringende teksten en goede muziek! Een avond waar je nog over nadenkt, nageniet!
Esther
Prachtige avond gehad!!
Michelle
Fantastisch echt genoten
Annette
Het was een geweldige avond onder de sterrenhemel, wat heb je toch prachtige teksten en wat kun je mooi vertellen
Marja
Mooi, humor, goede muziek
Stephanie
Matthijn zijn liedjes weten altijd te raken
Femke
Matthijn, mijn eerste ervaring met jou was in het voorprogramma bij Kees Kraaijnoord, lang geleden, daarna ben ik heel vaak naar je optreden geweest en ook vriend geworden. Wat geweldig dat je nu in mijn woonplaats Maassluis was. Geweldig genoten.. Chapeau !!
Natalie
Prachtige avond. Naast de mooie liedjes ook de verhalen tussendoor verbindend.
Marcel Choufoer
Het was een geweldig mooie avond. Matthijn heeft prachtige liedjes en mooie en leuke verhalen.
Trees
Prachtige liedjes. Matthijn is een echte verhalen verteller.
Carina Westerhof
Ik heb genoten van de pakkende liedjes, zang en band, afgewisseld met verhalen, vaak met een flinke dosis humor. Heerlijk!! Muziek verbindt en dat doet Matthijn als geen ander. Leuk ook de wisselende opstelling van de muzikanten. Het voelde heel ontspannen aan. De avond vloog voorbij.....dat was het enige minpunt...????

Info

Met een fonkelnieuw programma staat Matthijn weer in de theaters! Samen met zijn band, zijn nieuwe album ‘Sterrenhemel’, een paar geliefde oude liedjes en zijn verhalen trekt hij het land in.

‘Sterrenhemel’ is een lichtgevende, muzikale reis. Tussen de liedjes door mijmert Matthijn hardop over het alledaagse leven en alles wat dat zo bijzonder maakt. Ontwapenend, grappig, soms ontroerend, maar ook schaamteloos hoopvol. Want onder de sterrenhemel vindt Matthijn de moed om steeds vaker omhoog te kijken.

Kom een avond naar het theater en geniet samen met Matthijn en zijn band van dit prachtige nieuwe programma.

De voorgaande theatertour werd gewaardeerd met het cijfer 9,6.

Enkele reacties van bezoekers:

“Het was fantastisch! Een mooi opgebouwd verhaal, prachtige liedjes, goede humor en mooie doordenkers.”

“Het was alweer een geweldige voorstelling. Ik weet niet hoe Matthijn het voor elkaar krijgt iedere keer weer een gevoelige snaar te raken én tegelijk me zo laat lachen. Maar ik heb wel een vermoeden waar dat talent vandaan komt. Heel erg genoten!”

“Wat een bijzonder mooie avond! Ontzettend bemoedigend en heel veel was precies wat wij nodig hadden op dat moment! ❤️”

Data & locaties

Zie ook

Uitgelicht

Pasen met Sela – Met Christus opgestaan

Dit voorjaar vieren we Pasen met een nieuw Sela-album én een concertreeks met als thema 'Met Christus opgestaan'. Met deze liederen willen we samen stilstaan bij het geheim van Pasen en het nieuwe leven dat Christus geeft. Tijdens de paasconcerten maken we een muzikale reis door de laatste dagen van Jezus: van zijn intocht in Jeruzalem, langs het kruis en het stille graf, tot aan de vreugde van zijn opstanding. We nodigen je uit om mee te lopen met de discipelen, stil te worden bij het kruis en de opstanding voluit te vieren! We zingen bekende paasliederen, maar ook nieuwe Sela-liederen van het album dat later deze maand verschijnt.
Geen toegang voor Website > Vacatures & kopje TrueTickets (e//FM)