Reacties van bezoekers
Zeer mooi. Heel ingetogen en toch sprankelend. Meer dan ik kon verwachten. Een voorbeeld hoe het leven te leven.
Bedankt voor deze mooie avond. Aan alles is te merken dat je dit vanuit liefde doet. Jouw reflectie van Gods liefde geeft nieuwe moed.
Prachtig! Ontroerend!!
O Kinga. Wat was het gaaf vrijdagavond! Zo zuiver, zo mooi, zo kwetsbaar, zo klein en groots tegelijk! Jij kan dat. Echt geweldig! Bedankt! Wens je veel zegen. God is bij jou, elke dag met nieuwe liefde en kracht.
Lieve Kinga, jij bent een echte Engel.
Kinga en band, bedankt voor de geweldige avond. Je hebt een mooi veelzijdig repertoire en een heldere, zuivere stem. Niet één nummer doet onder voor de ander en elk apart roepen ze een uniek gevoel op. Dat is een bijzondere kwaliteit, voeg daarbij je gave om het publiek te bereiken met mooie intieme momenten uit het leven en de avond is compleet. Bedankt!
Wat een prachtige stem, wat een afwisselend repertoire en wat een persoonlijke liederen! Ontspannen, vrolijk, ontroerend... Heel erg bedankt, Kinga!
Prachtig concert, Kinga! Dank daarvoor vanuit het diepste van mijn hart!
Kwetsbaar & hemels geluid. Krachtig, verdrietig, hoopvol, liefdevol en vrolijk; Het Leven. Wat een mooie avond!
Je bent een parel in Gods hand! Wat een bijzondere mooie avond was het. Vol blijdschap, ontroering, maar ook hele emotionele momenten. We hebben moeten racen om op tijd in de Basiliek te zijn en hebben een paar momenten gedacht om maar niet te gaan. Maar we hadden dan veel gemist. Bedankt voor de mooie avond! Ik ben altijd een beetje van het is wel goed, 6-je, 7-tje en bij hoge uitzondering een 8, maar dit verdient een TIEN!
Gaaf! Dat omvat alles wel :)
Geweldig, wat mooi! Ingetogen intiem in een mega grote zaal
Het was een mooie en bijzondere avond, persoonlijke gezelligheid, was soms net een grote familie huiskamer. Afwisseling volop aanwezig door diversiteit van liedjes en de zeer indrukwekkende en intense liedjes wat mijn en menig ander hart geraakt heeft. De Heer is goed in alle omstandigheden mochten we horen en zien. Kinga heeft een stukje van de Hemelse wereld laten schijnen. Gods zegen en Zijn liefde bidt ik over jou uit Kinga, maar ook over jouw man Reinder en jullie kinderen. Hartelijke groet :-),
Wat een bijzonder waardevol concert! Bedankt Kinga voor je mooie ontroerende liederen en de wijze waar op je ze presenteerde.
Schitterend alsof je iemand al jaren kent ....terwijl dat niet zo is natuurlijk! Dat komt omdat het zo persoonlijk was . Een zeer veelzijdig concert met van uit alle hoeken een mooi vormgeving .
Lieve mooie Kinga! Wat hebben we genoten van je mooie stem en je heerlijke liedjes met je fantastische band! En heel bijzonder dat we zo een kijkje in jouw leven mochten hebben d.m.v. de persoonlijke filmpjes! En wat kwam je laatste lied binnen zeg: En als wij afscheid moeten nemen, weet dan dit: het is voor even... Liefs en Zegen! ps. weet je al waarom we zo moesten lachen bij 'Zeg me'? : vrouwen en andere mensen. Het was grappig...
Erg mooi!
Prachtig ontroerende liederen, maar ook de praatjes tussendoor waren leuk en zo 'eigen' gepresenteerd!
Kom maar bij mij, Atijd welkom! Zo voelde het gewoon. Bedankt Kinga voor een kijkje in jouw leven.
Info
Kinga Bán – voor veel mensen bekend als zangeres van Sela – brengt dit voorjaar een cd uit met de titel: Uit Liefde.
Deze (luister-) liedjes brengt ze eenmalig ten gehore in een avondvullend programma.
Tijdens het concert neemt Kinga je mee langs het verhaal van de liedjes en bezingt ze het leven in al haar verscheidenheid. Thema's als liefde, sterven, gastvrijheid, vreugde en troost passeren de revue. Het zijn stuk voor stuk liederen die, zoals ze zelf zegt, "al lang met me meegaan of al tijden in mijn gedachten groeien, maar nu pas woorden en muziek hebben gekregen."
Uit Liefde bevat zowel zelf geschreven liederen als de bekende nummers Maanlicht, Kom maar bij mij en Seasons of love, nummers die veel voor Kinga betekenen. Bestel de CD "Uit Liefde".
Video playlist Kinga Ban
Met een uitnodiging voor het concert en het lied "In goede handen"!
Een geweldige avond gehad, echt genoten! Woorden schieten te kort zo mooi... Liefs